Gwarantowane pasmo satelitarne NewsSpotter na transmisje w jakości HD 1080

en

Koniec świata, gdzie operatorzy komórkowi tracą zasięg, a także centra miast, w których duża liczba sieci powoduje gigantyczne zakłócenia. Z Evercast to już nie jest Twój problem.

Evercast to przede wszystkim dostęp do profesjonalnej usługi gwarantowanego pasma satelitarnego NewsSpotter, dzięki której zrobisz dowolne transmisje. Usługa jest dedykowana dla stacji telewizyjnych i radiowych oraz dla firm świadczących transmisje na żywo. NewsSpotter to gwarantowane pasmo na żądanie w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu w Europie. Bez abonamentu. NewsSpotter to pasmo dedykowane i dostępne tylko dla Ciebie.

Evercast to dostęp do urządzeń niezbędnych przy transmisji satelitarnej: anteny satelitarne samopozycjonujące oraz anteny satelitarne ręczne w praktycznej walizce Evercase. Dla wymagających podstawimy w pełni wyposażony wóz transmisyjny. Ponadto dostarczamy sprawdzone enkodery i dekodery stabilnie współpracujące z technologią satelitarną.

W końcu Evercast to wsparcie dla naszych Klientów oraz Partnerów. Nasz każdy Klient ma zapewnioną opiekę na każdym etapie współpracy. Wierzymy, że proces sprzedażowy trwa także po dostarczeniu usługi lub urządzeń. I to jest nasze zobowiązanie, a nie marketing.

 

Z pomocą Evercast zrobisz transmisje tak jak Ty chcesz. I zrobisz to w jakości pełnego HD. 

 

To jest EVERCAST, czyli usługa gwarantowanego pasma NewsSpotter na transmisje w jakości pełnego HD z każdego miejsca

oraz wszelkie niezbędne do tego urządzenia.

 

Poznaj nas na następnych stronach. A jeśli czegoś Ci brakuje, coś wymaga wyjaśnienia, zrozumienia, to zadzwoń, napisz, wypełnij formularz – po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a być może będziemy w stanie pomóc.

 

Dlaczego Evercast? Oto dlaczego:

 1. Niezawodność i pewność transmisji w każdej jakości.
  Evercast to gwarantowane, dedykowane tylko dla twojego wydarzenia pasmo NewsSpotter na satelicie. Masz więc gwaranację, że twoje transmisje będą pewne, w doskonałej jakości i do końca stabilne.
 2. Gwarantowane pasmo przesyłu.
  Otrzymasz to, czego dokładnie potrzebujesz i ile potrzebujesz. Nie musisz zamawiać więcej. Od Evercast otrzymujesz dokładnie takie pasmo jakie chcesz wykorzystać i płacisz tylko za to, co zamówisz, bo jest to pasmo na satelicie zamówione tylko i wyłącznie dla ciebie.
 3. Szybkość realizacji, własna aplikacja do zarządzania pasmem.
  Logujesz się do swojego panelu i masz. Dzwonisz i masz. Zagwarantowanie pojemności pasma jest możliwe w 30 sekund. Tylko tyle wystarczy, abyś za chwilę cieszył się swoją transmisją i to w jakości, której oczekujesz. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy na miejscu, to potrzebujemy jedynie czasu na dojazd. Posiadamy wszystko co niezbędne do transmisji na żywo i jesteśmy wolni od infrastruktury lokalnej. Od Ciebie potrzebujemy jedynie adres miejsca, z którego pomożemy Ci zrealizować twoje transmisje. 
 4. Atrakcyjna cena.
  Przy satelitarnej transmisji w jakości HD, dajemy Ci atrakcyjne i korzystne ceny mając dostęp do najnowszych technologii.