Evercast - gwarantowane pasmo dla dowolnej transmisji LIVE, także w jakości HD. Internet mobilny, evercase.

en

Koniec świata, gdzie operatorzy komórkowi nie mają zasięgu, ale także centrum miasta, gdzie zbyt duża liczba sieci powoduje gigantyczne zakłócenia. Dla nas to nie ma żadnego znaczenia.

Evercast to wóz transmisyjny lub antena satelitarna zamontowana gdziekolwiek. Naprawdę gdziekolwiek. Wskaż miejsce, z którego chcesz zrobić relację na żywo, a my tam pojedziemy i wyślemy to, co chcesz pokazać innym. I zrobisz to w jakości HD.

To jest EVERCAST, czyli transmisje LIVE HD z każdego miejsca.

Poznaj nas na następnych stronach. A jeśli czegoś potrzebujesz, czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, to zadzwoń, napisz, wypełnij formularz – po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

Jeśli myślisz „potrzebuję transmisji”, to tak jakbyś pomyślał o evercast.

Dlaczego Evercast? Oto dlaczego:

 1. Niezawodność i pewność transmisji w każdej jakości.
  Evercast to gwarantowane, dedykowane tylko dla twojego eventu pasmo na satelicie. Masz więc pewność, ze twoja transmisja nie zostanie zerwana, nie pogorszy się jakość ani nie zostanie wycięta z powodu innych sieciowych priorytetów.
 2. Gwarantowane pasmo przesyłu.
  Dajemy Ci dokładnie tyle ile potrzebujesz. Nie musisz zamawiać więcej, bo inni Ci mówią „żeby uzyskać to co zakładasz to, dajemy pasmo do X Mbps” . Z evercast otrzymujesz dokładnie takie pasmo jakie chcesz wykorzystać i nie płacisz za więcej, bo jest to pasmo na satelicie zamówione tylko i wyłącznie dla Ciebie.
 3. Szybkośc realizacji.
  Dzwonisz i masz. Potrzebujemy jedynie czasu na dojazd do miejsca, z którego chcesz zrobić relację na żywo. Nie musimy budować, czy sprawdzać istniejącej infrastruktury. Nie potrzebujemy żadnego dodatkowego sprzętu. Od Ciebie potrzebujemy jedynie adres miejsca, z którego zrobimy stream na żywo.
 4. Atrakcyjna cena.
  Przy satelitarnej transmisji na żywo w jakości HD, dajemy Ci atrakcyjne i korzystne ceny mając dostęp do najnowszych technologii.

Nasza strona jest w trakcie rozbudowy, dlatego zapraszamy, do jej odwiedzania. Wkrótce znajdziesz tu więcej informacji.